Best In Old City Warsaw

  • 49 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Best In Old City Warschau appartement ligt op ongeveer 25 minuten te voet van Warschau Centraal treinstation en op slechts 500 meter van het Museum van de Opstand van Warschau.

Het appartement is gelegen op circa 5 minuten wandelafstand van de Barbacane van Warschau en op circa 2 km van het Nationaal Stadion van Warschau. Het Museum Frédéric Chopin ligt op een korte afstand van dit appartement. Best In Old City Warsaw appartement is op amper 450 meter afstand van de bushalte Stare Miasto 01 bushalte en ligt tevens op circa 10 minuten te voet van het metrostation Ratusz Arsenal.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Best In Old City Warschau
Urban Apartaments - Great Location - City Center - Piwna
Mobiele prijsaanbieding

Urban Apartaments - Great Location - City Center - Piwna

8.0
Heel goed 1 beoordeling
66 m van de accommodatie
USD 508 USD 457
per nacht
Castle Apartment Piwna
Mobiele prijsaanbieding

Castle Apartment Piwna

8.9
Fantastisch 39 beoordelingen
105 m van de accommodatie
Tiny Square Apartment Old Town
Mobiele prijsaanbieding

Tiny Square Apartment Old Town

8.9
Fantastisch 22 beoordelingen
134 m van de accommodatie
USD 212 USD 191
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Best In Old City Warsaw appartement gelegen?
      Best In Old City Warsaw appartement is naast het Museum van de Opstand van Warschau gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Best In Old City Warsaw appartement?
      Populaire attracties in de buurt van Best In Old City Warsaw appartement zijn onder andere het Museum Frédéric Chopin, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Best In Old City Warsaw appartement te verblijven?
      Een overnachting in Best In Old City Warsaw appartement kost €100.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Restauracja Zapiecek en Podwale 25 restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in dit appartement?
      Dit appartement is zeker huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Best In Old City Warschau

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten